Czy możemy ulepszyć Heroine? Powiedz nam jak i wygraj subskrypcję lub bluzę

Opinia
Redakcja Heroine
| 24.11.2023
Czy możemy ulepszyć Heroine? Powiedz nam jak i wygraj subskrypcję lub bluzę
Zdroj: Shutterstock

Zdajemy sobie sprawę, że Heroine przyciąga czytelników o wysokich oczekiwaniach. I to właśnie Twoje standardy bardzo nas interesują. Jak i dlaczego czytasz Heroine? Jak Twoje wartości pokrywają się z tymi, które definiują Heroine? Co ci się w nas podoba? Czy jest coś, czego brakuje na stronach witryny lub magazynu? Właśnie teraz masz szansę nam o tym powiedzieć.

Prosimy o pomoc w wypełnieniu naszego kwestionariusza, aby dowiedzieć się, co robi Heroine, aby zapewnić jak najwięcej prowokujących do myślenia treści w Internecie i w druku.

Wśród wszystkich respondentów rozlosujemy 3 nagrody - dwie roczne prenumeraty magazynu Heroine oraz bluzę z naszym logo.

WYPEŁNIĘ KWESTIONARIUSZ

Przypominamy: cały kwestionariusz jest anonimowy. Dane z niej uzyskane wykorzystamy wyłącznie do użytku wewnętrznego. Jeśli podasz swój adres e-mail na końcu kwestionariusza, zostaniesz zapisany do naszego redakcyjnego biuletynu, a także weźmiesz udział w losowaniu nagród dla bohaterów. Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, ale chcesz wziąć udział w konkursie, napisz do nas na adres redakce@heroine.cz, a my usuniemy Cię z bazy odbiorców.

Czytaj: Trzy lata z Heroine

W ciągu trzech lat przeszliśmy dłuższą i bardziej interesującą drogę, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Rozwinęliśmy się od naszych pierwotnych pomysłów na małe wybrane medium do miejsca, w którym nasz głos jest słyszany. Ale czy to, co chcemy powiedzieć, również się zmieniło?

Nie chcemy wracać do świata, który wciąż jest w porządku

Dziękujemy za poświęcony czas, bardzo nam to pomaga. A teraz do dzieła!

Dyskusja dot. artykułu

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do dyskusji

Zostaw komentarz