Reklama na Heroine

Chcesz umieścić reklamę na naszej stronie lub nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z nami: jestesmy@heroine.pl

Magazyn internetowy Heroine

Poznaj nową Heroine – odważną, empatyczną i burzącą tabu. Magazyn internetowy, który pomaga zrozumieć świat. Przestrzeń do zadawania pytań i szukania odpowiedzi. Bo świat nie jest czarno-biały.

Kim jesteśmy

Heroine to nowa koncepcja lifestylowego magazynu internetowego przede wszystkim dla kobiet, którego na polskim rynku brakowało. Pełen jest inteligentnych i inspirujących tekstów. Nie boi się łączyć kontrowersyjnych i mocnych tematów z klasycznym lifestylem.

Wyjątkowe treści połączone z precyzyjnym designem skierowane są przede wszystkim do kobiet, które nudzą typowe teksty lifestylowe. Zajmujemy się relacjami, pracą, rodziną, seksem, samopoznaniem, zdrowiem czy balansem między pracą i czasem wolnym. Staramy się nie ślizgać po powierzchni, ale zrozumieć temat z wielu punktów widzenia.

Grupa docelowa

Nasza typowa czytelniczka to kobieta w wieku 25–55 lat. Żyje w jednym z większych miast, ma wyższe wykształcenie, dobrze płatną pracę, wychowuje dzieci i interesuje się światem wokół siebie. Szuka inspiracji (i relaksu) w nieczęstych chwilach tylko dla siebie, ma dobry gust i nie podąża ślepo za trendami. Interesuje ją tematyka zrównoważonego rozwoju i ekologii. Lubi czytać o tematach, które dotyczą kobiet, ale o których kobiecie czasopisma zwykle nie piszą.

Heroine.pl – magazyn internetowy

Optymalizowany na smartphony i tablety. Responsywny web design sprawia, że układ strony idealnie dostosowuje się do wszystkich platform.

Redaktor naczelna Heroine.pl Katarzyna Byrtek – absolwentka  Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UJ oraz Medioznawstwa w Pradze, gdzie już ponad dekadę mieszka. Przed podjęciem Heroine wyzwania pracowała 10 lat jako jako freelancerka – tłumaczyła, pisała autorskie przewodniki turystyczne, pomagała rozwijać się firmom.

Kontakty

Wydawcą magazynu Heroine.pl jest firma NextPage Media, s.r.o.

Heroine.pl
NextPage Media, s.r.o.
Prague Gate, 4. pięto, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov
E-mail redakcji: jestesmy@heroine.pl