Opowiedz Heroine o swojej przyjaźni i wygraj najnowszy Apple Watch #JestesmyBestie

Apple Watch
iWatch
konkurs
heroine
| 21.1.2022
Opowiedz Heroine o swojej przyjaźni i wygraj najnowszy Apple Watch #JestesmyBestie
Zdroj: Shutterstock

W filmach, książkach i mediach często gloryfikowana jest miłość romantyczna, najczęściej ograniczająca się do etapu wyznania sobie miłości. W prawdziwym życiu to miłość przyjacielska, nieromantyczna prowadzi nas przez dekady i często trwa dłużej niż jakikolwiek innych związek.

Dlatego w Heroine postanowiłyśmy ogłosić konkurs #JestesmyBestie. Jest on częścią naszego walentynkowego wydania specjalnego – nie liczcie jednak na rady co kupić swojej drugiej połówce i gdzie zarezerwować stolik na randkę. Przyjrzymy się związkom krytycznie i z ciekawością – będzie wywiad z ekspertką, czy tekst o tym, że seks jest dla wszystkich i że udany związek nie musi być monogamiczny. Więcej na razie nie zdradzimy!

Powiemy jednak jak wziąć udział w konkursie. To co, jesteście gotowe_i?

Opowiedz Heroine o swojej przyjaźni. Opisz, jak Twoja bestie lub Twój bestie wsparł_a Cię w trudnym momencie! Tekst musi mieć min. 700 znaków. Wpisz go w poniższym formularzu. 

Masz czas do 18.02.2022 do 22:22.

Spośród wszystkich historii wybierzemy te najciekawsze i opublikujemy je na heroine.pl pod koniec walentynkowego wydania specjalnego. Redakcja heroine.pl wybierze najciekawszą historię, a uczestnik_czka otrzyma Apple Watch 6.

Masz pytania? Pisz na jestesmy@heroine.pl

Regulamin TUTAJ

  • Formularz nie jest aktywny

Dyskusja dot. artykułu

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do dyskusji

Zostaw komentarz