Od miłości dzieci do natury po ich własne suplementy diety

Historia autorstwaHistoria markiKrásaPorady kosmetyczneZakupy
Michala Bradová
| 20.11.2023
Od miłości dzieci do natury po ich własne suplementy diety
Medaprex

Nie mogła znaleźć w sklepach produktów, które zaspokoiłyby jej wysokie wymagania dotyczące zdrowego piękna. Nie szukała dalej. Zamiast tego, dzięki swojemu wykształceniu medycznemu, zebrała najwyższej jakości składniki i opracowała gamę suplementów diety. I opatrzyła je własnym nazwiskiem: by Anna Brandejs.

W towarzystwie ojca wędrowała po łąkach z atlasem w ręku i uczyła się rozpoznawać poszczególne rośliny i zioła. Tam, gdzieś wśród zieleni na wschodzie Słowacji, narodziła się miłość Anny Brandejs do natury. Dużo czytała i kształciła się. Już wtedy miała zdeterminowaną naturę i wielkie marzenia, które obecnie spełnia. Opracowuje własne suplementy diety w celu zwiększenia odporności, zdrowia psychicznego i fizycznego. Produkty pełne składników odżywczych, które starannie łączy.

W młodym wieku zrozumiała, że sposobem na wyjście z ubóstwa jest edukacja.

Choć brzmi to paradoksalnie, jej biedne okoliczności i życiowe próby postawiły ją na drodze do późniejszego sukcesu. Anna dorastała wraz z trójką rodzeństwa na wsi, a rodzina nie mogła sobie pozwolić na drogie prezenty czy luksusowe doświadczenia. Sytuacja stała się jeszcze bardziej skomplikowana w wieku sześciu lat, kiedy rodzina straciła ojca. Jedzenie, ubrania i edukacja były wtedy dla niej bardzo drogimi towarami. Wszystkie trudności ukształtowały jednak Annę. Być może nie otrzymała tego samego, co jej koledzy z klasy pod względem materialnym, ale w dzieciństwie nauczyła się ważnej lekcji - musi ciężko pracować, aby poprawić swoją sytuację w przyszłości.

Schronienie w książkach

Książki stały się codziennym towarzyszem obecnej przedsiębiorczyni. W młodym wieku zrozumiała, że wyjściem z ubóstwa jest edukacja. Ukończyła medycynę ogólną na Uniwersytecie Medycyny Weterynaryjnej i Farmacji w Koszycach, a podczas studiów pracowała jako asystent naukowy na wydziale biochemii. W swojej pracy doktorskiej skupiła się na enzymach i uczestniczyła w badaniach nad cytochromem P450, który odgrywa kluczową rolę w rozkładzie substancji toksycznych w organizmie. Miała świetny start w swojej karierze naukowej... Ale była to kariera z pensją początkową wynoszącą zaledwie 1300 koron! Nie trwało to długo.

Kwasy tłuszczowe omega-3 mają również właściwości zdrowotne, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca lub pomagają utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi.

A także za opracowanie wspomnianych suplementów diety, które sygnuje swoim nazwiskiem. Każdy z tych produktów ma swoją historię, a raczej stoi za nim konkretna osoba, dla której został stworzony.

Spersonalizowane suplementy diety

"Mojemu mężowi lekarz powiedział, że ma stwardniałe naczynia krwionośne, a biorąc pod uwagę jego wiek, zły koniec był tylko kwestią czasu" - mówi przedsiębiorczyni. Nie zaakceptowała jednak informacji, że nic nie można zrobić, aby poprawić stan jej męża. "Przestudiowałam wiele materiałów i wybrałam substancje o udowodnionych wynikach w różnych badaniach klinicznych. Na przykład kwasy tłuszczowe omega-3. Mają one medyczne potwierdzenie, że przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca lub utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi" - mówi, opisując swój proces przygotowywania suplementu diety Omega 3+3. Mówi, że zdrowie jej męża poprawiło się po zażyciu suplementu. Nawet dawka przepisanych leków została zmniejszona.

Dyskusja dot. artykułu

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do dyskusji

Zostaw komentarz